Новини

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили муніципально-приватне партнерство у сфері освіти

11 червня 2021, 16:31

Міська влада запропонувала співпрацю ліцензованим приватним закладам освіти, які влаштовують діток із загальноміської черги.

З  бюджету громади передбачили часткову  компенсацію вартості утримання та виховання дошкільнят. Муніципально-приватний садочок "Мадагаскар" відкрили в обласному центрі наприкінці минулого року.  Дошкільний заклад розташований за адресою вул. Трамвайна, 3Б та співпрацює з гімназією "Дельфін". Такий  інноваційний проєкт дозволяє урізноманітнити форми навчання та залучити кращі практики виховання. Про це розповів засновник гімназії "Дельфін" Андрій Піжевський.

"Зробили дуже правильний крок. Я сподіваюсь, що ми станем прикладом для всієї України, тому що в такій співпраці можна отримувати набагато якісніший результат. Все-таки приватна освіта перебуває під меншим впливом бюрократичних процесів, хоча ми підзвітні постійно. Тобто нас можуть в будь-який момент прийти перевірити. Ми точно знаємо, що наші діти в безпеці, ми працюємо відповідно до всіх вимог", – сазав Андрій Піжевський.

Муніципально-приватний садочок "Мадагаскар" розрахований на 150 місць. Як повідомила заступниця міського голови Галина Якубович, у садочку встановлені відеокамери, облаштована медична кімната, ізолятор, дотримані всі необхідні умови, які стосуються безпеки дітей. Тобто міська рада працює лише з такими партнерами, які виконують усі вимоги згідно з законодавством для дошкільної освіти дітей. Наразі дошкільний заклад відвідують і 32 дитини із загальноміської електронної черги.

"Ми працюємо лише з такими партнерами, які виконують всі вимоги, які необхідні по законодавству для дошкільної освіти дітей. Але я хочу сказати, що ми знаємо, що у місті є вже багато приватних садочків, вони працюють на різних системах. І ми готові, відкриті: якщо в тому мікрорайоні у нас є черга, є діти, які хочуть потрапити, і у них є місце в садочку, ми можемо спрямовувати туди дітей і спрямовувати туди компенсацію", – наголосила Галина Якубович.

Фото: www.vmr.gov.ua

Поділитися :

Останні новини

Команда вінницького "Колосу" виборола перше місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з греко-римської боротьби

11 червня 2021, 18:23

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили муніципально-приватне партнерство у сфері освіти

11 червня 2021, 16:31

Вінницькі підприємства презентували інноваційні розробки для створення безпечного середовища у місті

11 червня 2021, 14:46

Соціальне підприємництво в дії: у Вінниці студія краси спрямовує частину прибутку на підтримку постраждалих від насильства жінок

11 червня 2021, 14:08

У Вінниці триває капремонт дворів трьох багатоповерхівок

11 червня 2021, 11:39

Понад 40 громад Вінниччини отримають доступ до швидкісного інтернету

11 червня 2021, 10:51

У вінницьких маршрутках запустили послугу безконтактної оплати проїзду

11 червня 2021, 09:42

"Шлях до мрії": малюнки юної вінничанки Іринки Химич з'явились на хустинах українського бренду

10 червня 2021, 15:12

У Вінниці на перехресті вулиць В. Порика та В. Інтернаціоналістів тимчасово перекриють рух

10 червня 2021, 14:01

Цими вихідними вінничани можуть зробити щеплення вакциною CoronaVak у Центрі вакцинації населення

10 червня 2021, 13:01
Всі новини