Новини

Як опанувати нову професію: для родин військових у Вінниці проведуть навчання

13 листопада 2023, 11:06

Під час заходу розглянуть питання можливих шляхів додаткового або основного заробітку для цільової аудиторії, можливості перекваліфікації і отримання нової професії.

Як інформують на сайті міської ради, інформаційний захід для членів родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць та членів родин військовослужбовців відбудеться у Вінниці 15 листопада. Їх навчатимуть, як перекваліфікуватися та отримати нову професію.

«В умовах сьогодення питання освіти дорослих та їх перекваліфікація є надзвичайно актуальними. Саме тому виконавчі органи Вінницької міської ради активно працюють над залученням максимуму можливих ресурсів, що сприятимуть отриманню нових професійних навичок тих категорій населення нашої громади, які найбільше потребують покращення фінансового становища», – зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Зустріч відбудеться 15 листопада о 15:00 у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат».

Реєстрація на захід за посиланням https://cutt.ly/0wYecpva.

Ініціатива реалізовує департамент соціальної політики Вінницької міської ради у партнерстві з Вінницькою філією Вінницького обласного центру зайнятості за участю ГО «Академія успіху», ГО «Центр Поділля-Соціум» та АПЦ «Ветеранський простір».

Поділитися :