Новини

Юні вінницькі тхеквондисти вибороли «золото», «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті України

14 березня 2024, 16:41

Найкращим серед молодших юнаків став вінничанин Артур Мазур у ваговій категорії 28 кг. Наш спортсмен здобув золоту медаль після чотирьох важких поєдинків.

Про це йдеться на сайті міської ради. Чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) відбувся у Луцьку. У ньому взяли участь кадети, юнаки та молодші юнаки. Змагання зібрали понад 600 тхеквондистів із усіх куточків нашої країни.

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 продемонстрували високий рівень. На їхньому рахунку золота, срібна та бронзова медалі.

Артем Вальчук виборов «срібло» у категорії 37 кг, провівши два запеклих поєдинки. А бронзову медаль здобув Макар Загалило у ваговій категорії 36 кг. Він також успішно провів два бої.

Переможців та призерів чемпіонату України підготували тренери-викладачі: Валерія Чечель, Володимир Багнета, Аліна Новинюк та Костянтин Яцько.

«Наші спортсмени показали вражаючу витримку, майстерність та високий рівень підготовки. Здобутки вихованців МДЮСШ № 2 – це результат нестримного, наполегливого тренування, вияв спортивних якостей, стійкості та мужності характеру», – підкреслила тренерка спортшколи № 2 Аліна Новинюк.