Новини

З рахунком 4:0 вінницька "Нива" перемогла київський ФК "Ронін"

11 березня 2021, 11:49

Наприкінці зустрічі кияни спробували забити "гол престижу", але м'яч пролетів над воротами.

Як повідомляє пресслужба вінницького футбольного клубу "Нива", матч відбувся 10 березня.

Перший тайм зустрічі закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Одразу після перерви вчергове голом відзначився чинний президент команди Артур Загорулько. За 15 хвилин до кінця матчу швидкий прорив здійснив Ярослав Браславський. Останній гол у ворота суперників забив Владислав Загробський.

"Спаринг вийшов хорошим. ФК "Ронін" – непогана команда, тактично грамотно підготовлена. Тому ми дуже задоволені матчем. А ось чи зігруються наші новачки, можна буде сказати приблизно через три місяці", – зауважив головний тренер "Ниви" Володимир Циткін.