Новини

Захисникам - Fpv-дрони, донатерам - шанс виграти квартиру: Міжрегіональний гумштаб оголосив масштабний збір

5 червня 2024, 17:12

Головна мета збору – 300 fpv-дронів та тепловізори для 3-ї ОШБр. Для цього планують зібрати 6 804 000 грн.

Як повідомили на фб-сторінці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, збір – спільна ініціатива Штабу разом із Дівчатами Трейна

Сума, яку планують зібрати волонтери - 6 804 000 грн. Саме стільки потрібно для закупівлі 200 FPV-дронів GRIM/S та 100 FPV GRIM/S 2.0 з тепловізорами. Усе це для потреб 3-ї штурмової. 

Організатори збору закликають долучитись усіх охочих підтримати військо: «Кожен наш тихий вечір, ніч та новий світанок - це колосальна робота наших захисників та захисниць. Тому ми маємо підтримувати їх там, поки вони оберігають нас тут». 

А серед тих хто відкриє і наповнить допоміжну банку від 30 тис. грн для збору розіграють квартиру у Вінниці. Долучиться до покупки дронів для оборонців можна за цим посиланням.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Поділитися :