Новини

«Золото», два «срібла» та три «бронзи» вибороли вихованці Вінницької МДЮСШ №5 на турнірі з самбо

31 січня 2024, 14:47

На Всеукраїнський турнір з самбо з’їхались понад 250 спортсменів із 15 областей України. Змагання у Києві стартували 30 січня і триватимуть до 1 лютого. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, збірна Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вже показала достойні результати. На рахунку її вихованців наразі 6 медалей, а у командному заліку – впевнено тримаємо третє місце.

Підготував наших самбістів тренер-викладач МДЮСШ № 5 Олег Бузовський. Він підкреслив важливість виїзних змагань для юного покоління спортсменів та подякував Захисникам України за можливість тренуватись та змагатись у непростий для країни час.

"Кожен вихід на килим – не лише спортивний виклик, а й тріумф над власними лімітами. Завдяки витримці, майстерності та величезній роботі, наші вихованці впевнено і гідно розпочали рік. Готуємось до нових перемог", – розповідає тренер.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що сьогодні наші спортсмени мають змогу продовжувати тренуватися і здобувати перемоги на Всеукраїнському рівні, підіймати прапор і пишатися тим, що є українцями.

У підсумку змагання в категорії «кадети» спортсмени з міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 посіли такі місця:

  • І місце – Оксана Малюта;
  • II місце – Юлія Смолій;
  • II місце – Володимир Дніпровський;
  • III місце – Карина Малюта;
  • III місце – Маргарита Гнатюк;
  • III місце – Анастасія Майдуда.

 

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :