Де адресні вказівники мають розміщуватись, на яких вулицях потрібна транслітерація, з якого матеріалу їх виготовляти, якого кольору має бути основа та який використовувати шрифт.
Як зазначають на сайті міськради, 16 грудня затвердили Порядок щодо встановлення елементів адресного господарства на території Вінницької громади, згідно з яким на фасадах будівель мають впорядкувати покажчики з назвами вулиць та номерами. Правила стосуються не тільки житлових будинків, а і магазинів, кафе, ресторанів, підприємств.
Затвердили три типи адресних покажчиків.
Написи на них повинні бути українською мовою. А на тих, які розміщені на центральних вулицях та вулицях загальноміського значення написи мають дублюватись в транслітерації латиницею.
Аби знати все про рідне місто, підписуйтесь на наш Telegram - канал https://t.me/mnb_vinn
Є й правила розташування вказівників.
Таблички потрібно встановити на фасаді зі сторони дороги кожного будинку чи споруди, які мають окрему адресу. На будівлях в глибині кварталу покажчики розміщують на фасаді, що виходить на внутрішньоквартальний проїзд. Всі покажчики назв вулиць у межах одного перехрестя повинні бути встановлені на одному рівні.
Якщо будинок, споруда, територія підприємства чи садиба огороджені парканом вище двох метрів та мають єдину поштову адресу, покажчики розміщують біля воріт, з правого боку. Таблички з вказівкою номерів під'їздів, а також номерів квартир, розміщених у цих під'їздах, потрібно встановлювати біля входу в під'їзд. Вони повинні бути однотипними для будинку, мікрорайону.
Виготовляти таблички потрібно з алюмінієвого композиту чи вакуумного формування полістиролу – в залежності від типу покажчика. Основа таблички має бути бордового кольору (вишневий), шрифт напису – VinnytsiaSans.
Читайте також:
На "Вінницяміськтеплоенерго" пояснили походження платіжок з нарахуваннями за гарячу воду